آلبوم موسیقی پاپ کیمیای مهر از فضل الله توکل و مهرداد پیکر زاده منتشر شد

آلبوم موسیقی پاپ کیمیای مهر از فضل الله توکل و مهرداد پیکر زاده، از سوی مؤسسه فرهنگی وهنری میراث نغمه های کهن، راهی بازار موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایت ریتمو، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

کیمیای مهر، نام تازه ترین اثر به آهنگسازی استاد فضل الله توکل و خوانندگی مهرداد پیکر زاده است که در قالب ۸ قطعه به عناوین «آشتی»، «حدیث»، «دل نیست»، «تقدیر»، «غوغای هستی»، «میخواهمت»، «اشک غم» و «مرد»، بر اشعاری از فضل الله توکل، جهانبخش پازوکی، قیصر امین پور و رهی معیری به اجرا در آمده است.

علاوه بر استاد توکل، آهنگسازی برخی قطعات این آلبوم را جهانبخش پازوکی، مهرداد پازوکی و محمدرضا شریفی نیز بر عهده داشته اند. همچنین بابک شهرکی، جهانبخش پازوکی، مهرداد پازوکی و بهزاد خدا رحمی، تنظیم کنندگان آثار بوده اند.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی کیمیای مهر از فضل الله توکل و مهرداد پیکر زاده، توسط شرکت میراث نغمه های کهن منتشر شد. علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.

About خبرنگار بخش موسیقی ایران

Check Also

نوا به آهنگسازی سالار ایوبی منتشر شد

قطعه بی کلام نوا به آهنگسازی سالار ایوبی، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *