تک آهنگ عاشقانه «لحظه شماری» با صدای محمد قریشی منتشر می شود

محمد قریشی
محمد قریشی

تک آهنگ عاشقانه «لحظه شماری» به آهنگسازی و خوانندگی محمد قریشی، به زودی با مجوز وزارت ارشاد منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

محمد قریشی، ترانه سرا، آهنگساز و خواننده موسیقی پاپ خبر داد: به زودی بعد از تکمیل مراحل ساخت موسیقی با قطعه «لحظه شماری» بصورت رسمی و با مجوز دفتر موسیقی وزارت ارشاد فضایی عاشقانه و ریتمیک را با مخاطبان به اشتراک خواهم گذاشت.

وی افزود: اثر تازه ام پس از انتشار دو آلبوم و تک آهنگ های متعددی که در فضاهای مجازی ارائه کرده ام قرار است منتشر شود و خوشحالم که پیش از این هم با اقبال و استقبال شایسته ای از سوی مخاطبان مواجه بوده ام. این امر مشوق من برای فعالیت بیشتر بوده و امیدوارم اتفاقات خوشایندی برای من و مخاطبانم در آینده رقم بخورد.

قریشی، پیش از این دو آلبوم «لحظه های خاص» و «عادت نمی کنم نرو» را به انتشار رسانده و با تک آهنگ های بهش بگو، خلاصم کن، کجا رفته بودی، بگو چیکار کنم و…در میان مخاطبان شناخته شده است. خالق آلبوم های لحظه های خاص و عادت نمی کنم نرو در توضیح بیشتر گفت: اخیرا برخی از آثار من به شکل فردی و یا در قالب گروهی با نام گروه «آبان» تولید شده است، همچنین آهنگ عشقم از آلبوم لحظه های خاص برای تیتراژ یک فیلم مورد استفاده قرارگرفته است. ناگفته نماند باعث افتخار من است که به یاد شهدای حادثه پلاسکو اثری را منتشر کرده ام که در فضای مجازی همدردی و حزن خود را به اشتراک گذاشتم و قطعه ای را نیز به احترام سردارِ شهید قاسم سلیمانی خوانده ام تا ادای دینی به این شخصیت بزرگ کرده باشم.

این ترانه سرا و موزیسین موسیقی پاپ در پایان خاطر نشان کرد: پروسه اخذ مجوز از مراحل سخت برای یک هنرمند است و همه می دانیم که برای این موضوع از چندین خوان باید عبور کرد. بحمدلله پیگیر اخذ مجوز نشر رسمی برای این قطعه هستیم و در صدد هستم تا پس از طی پروسه های دیگر برای اجراهای زنده نیز اقدام نمایم و آثار دیگری را هم در قالب تک آهنگ در دست انتشار دارم.

شایان ذکر است که تک آهنگ «لحظه شماری» به آهنگسازی، ترانه سرایی و خوانندگی محمد قریشی و تنظیم مصطفی خسروی با تهیه کنندگی خانم آل ابراهیم به زودی از طریق رسانه های رسمی انتشار موسیقی، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

About خبرنگار بخش موسیقی ایران

Check Also

نوا به آهنگسازی سالار ایوبی منتشر شد

قطعه بی کلام نوا به آهنگسازی سالار ایوبی، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *