کنسرت پاپ گروه موسیقی الماس ها برگزار شد

کنسرت پاپ گروه موسیقی الماس ها (ویژه بانوان)، ۶ دی ماه ۱۳۹۸ در تالار وحدت تهران برگزار شد.

گروه موسیقی بانوان الماس ها به سرپرستی فریماه عباسی و رهبری ارکستر و تنظیم قطعاتِ فرهاد پرستو، در تاریخ ۶ دی ماهِ جاری، به دیدار بانوان موسیقی دوست در تالار وحدت رفته و گلچینی از بهترین آثار خود را تقدیم آنان کرد.

در این کنسرت فریماه عباسی ضمن سرپرستی، نوازندگی پیانو و سینتی سایزر را هم بر عهده داشته و آمیتیس ایوانی (خواننده و نوازنده گیتار الکتریک)، نسیم زبر دست (نوازنده درامز)، عسل پیشگو (نوازنده ساکسوفون)، رامونا نیکویی (نوازنده گیتار باس) و ستاره هاتف (نوازنده ویلنسل و پرکاشن) در کنار او به هنرنمایی پرداختند.

از نکات جالب توجه در این اجرا حضور و هنرنمایی ستاره هاتف، نوازنده ۱۰ ساله یِ ویولونسل و پرکاشن و نوازنده ساکسوفون بوده که حال و هوایی ویژه به این اجرا بخشیده و شبی خاطره انگیز را برای بانوان مخاطب رقم زده بود که این امر نشان از توجه رهبر ارکستر بر چیدمان گروه، به استعداد یابی و کشف هنر نوازندگان خردسال و جوان اما توانمند کشورمان می باشد.

فرهاد پرستو با اشتیاق خاصی از نوازندگی این هنرمندان به نیکی یاد می کند و عنوان می کند که همه نوازندگان، حضوری بسیار چشم نواز و گوش نواز در این اجرا داشتند که نوازنده پیانو و سینتی سایزر با توجه به رنگ آمیزی صداها و نوازنده درامز که بسیار مستعد و نوازنده گیتار باس وهمچنین نوازنده گیتار الکتریک و خواننده خوش صدای گروه الماس ها همگی منحصر بفرد بوده و این امر ما را بر این می دارد که استعدادهای جوان اما پر پتانسیل را پیگیری کرده و از توانایی هایشان به بهترین شکل بهره برده و به شایستگی، آن ها را به جامعه موسیقی و مخاطب معرفی کنیم.

شایان ذکر است که کنسرت بانوان گروه موسیقی الماس ها به سرپرستی فریماه عباسی و آواز آمیتیس ایوانی، در ساعت ۱۴ از تاریخ ۶ دی ماه سال جاری، در تالار وحدت برگزار شد.

About خبرنگار بخش موسیقی ایران

Check Also

نوا به آهنگسازی سالار ایوبی منتشر شد

قطعه بی کلام نوا به آهنگسازی سالار ایوبی، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *