همکاری علیرضا قربانی و پیمان خازنی در «خانه آبی»

رضا موسوی- ایده پرداز- از نخستین همکاری علیرضا قربانی و پیمان خازنی در پروژه ای متفاوت تحت عنوان خانه آبی خبر داد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، وی که نویسندگی خانه آبی را به عهده دارد، گفت: «خانه آبی» یک اثر متفاوت در کارنامه ی علیرضا قربانی است که بر اساس ایده ای از من و آهنگسازی پیمان خازنی شکل گرفته است.
وی در خصوص حضور علیرضا قربانی در این پروژه افزود:شخصیت علیرضا قربانی به شدت هنرمندانه است و استعداد تولید آثار هنری متفاوت- منهای هنر خوانندگی- را دارد.آن احترامی که برای او قائل اند،محصول همین رفتار هنرمندانه و اخلاق اوست.

رضا موسوی که ایده پرداز این پروژه است،ادامه داد:صدای پر طنین و آرامش بخش قربانی این ایده را به من داد که بیایم و از زاویه ای دیگر به این صدا نظر کنم و به دنبال بهره وری دیگری از این صدا باشم.بیان گفتاری و بیان موسیقایی در صدای قربانی دو عرصه ی متفاوت است. در واقع خوانندگی یکی از قابلیت های صدای اوست.

او در پایان،ضمن تشکر از تک تک عوامل این اثر، درباره ی پیمان خازنی اظهار داشت: من در پروژه ی تار و دیوار خازنی و حرفه ای گری هایش را شناختم و هنگامی که ایده ی خانه ی آبی به ذهنم رسید، پیمان خازنی بلافاصله در ذهنم آمد و پیشنهاد ساخت موسیقی این اثر را به او دادم.پیمان خازنی کار را جدی می گیرد و با کمترین حضور بیشترین تاثیر را دارد.جا دارد از همراهی عزیزان پیام سوری ، نگین شکیبا ، ساحل کریمی ، حیدر هدایتی و علی کوزه گر تشکر کنم که با دل هایشان کار کردند و صبور بودند.

شایان ذکر است، «خانه آبی» یک اثر چند رسانه ایست که در روزهای آینده بخش صوتی آن به طور رسمی منتشر خواهد شد.

About خبرنگار بخش موسیقی ایران

Check Also

نوا به آهنگسازی سالار ایوبی منتشر شد

قطعه بی کلام نوا به آهنگسازی سالار ایوبی، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *