آلبوم موسیقی فیلم «تمارض» با آهنگسازی «بامداد افشار» منتشر شد

آلبوم موسیقی فیلم «تمارض» با آهنگسازی «بامداد افشار» و تهیه کنندگی شرکت «هیچ فیلم»، راهی بازار موسیقی شد. این در حالیست که همزمان با نشر اثر، می توان آنرا از طریق سایت «ریتمو»، بصورت آنلاین و قانونی خریداری کرد.

آلبوم «تمارض» نام مجموعه ایست که برای فیلمی با این نام، توسط «بامداد افشار» آهنگسازی شده و در قالب ۱۲ قطعه «تصورات یک مکالمه»، «بارگذاری»، «امشب»، «تمارض»، «فهرست»، «قفل»، «بازگشت به خانه»، «خالی»، «کپی»، «ایست و حرکت»، «اسی» و «آریس، عبد و وحید»، آلبوم شده است و ژانر آن موسیقی الکترونیک است.

قطعه «امشب» از این آلبوم را «فرآواز» خوانده و محسن کامران جم (گیتار الکترونیک)، افشین اسفندیاری (پیانو)، کاوه ستاری (سازهای الکترونیک)، امید سعیدی(سازهای کوبه‌ای) نوازندگان قطعات هستند. همچنین «گیتا یاسری» سرپرستی گروه کر را بر عهده دارد و «میرو نظریان»، «درو نظریان»، «النی آراکلیان»، «برندا بگینیان»، «وانه بابومی» و «آلین پازک» اعضای گروه کُر هستند.

فیلم «تمارض» به کارگردانی «عبد آبست» ساخته شده و «هیچ فیلم»، تهیه کننده آن بوده است.

شایان ذکر است که آلبوم موسیقی فیلم «تمارض» به آهنگسازی «بامداد افشار»، راهی بازار موسیقی شده و علاقمندان می توانند نسخه اصلی و فیزیکی اثر را از مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی تهیه و یا نسبت به خرید آنلاین و قانونی آن از طریق سایت www.ritmo.ir اقدام نمایند.

About خبرنگار بخش موسیقی ایران

Check Also

نوا به آهنگسازی سالار ایوبی منتشر شد

قطعه بی کلام نوا به آهنگسازی سالار ایوبی، منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *